Plot na míru


Není nad to mít okrasný a zároveň praktický plot, na který se můžete spolehnout.

Když si vyberete, jaký plot byste chtěli mít kolem domu, máte dvě možnosti: buď si plot postavíte sami, nebo si jej můžete nechat namontovat. Složitost montáže se odvíjí do značné míry od materiálu oplocení, některé druhy oplocení není takový problém osadit, na jiné potřebujete odborníky. Pokud si zvolíte betonový plot, určitě byste jej zvládli postavit sami, ovšem jednotlivé díly plotu jsou dost těžké a je zapotřebí alespoň tří lidí na manipulaci s nimi. Pokud na to nemáte dostatek rukou, nechte si betonový plot raději namontovat od profesionálů.

Montáž betonového plotu je rychlá, odborní technici oplocení postaví přesně tam, kde ho chcete mít. Překážkou není ani svažitý terén, ani horší přístupnost, za pomoci moderní techniky není nic problém. Vsaďte i vy na profesionální betonový plot a užívejte si jej desítky let.

Nechte se inspirovat, jak mají další klienti řešené betonové oplocení. Podívejte se, jak betonové ploty vypadají kolem různých typů domů a rozhodněte se i vy pro stylový betonový plot.Plot zajistí stylový vzhled vašeho domu


Chcete-li mít kolem domu okrasný a zároveň praktický plot, který vám vydrží dlouho sloužit a o který se nemusíte starat, vsaďte na betonový plot. Profesionální montéři z firmy Kulkabex, s.r.o. vám poradí při výběru a instalují plot podle vašich požadavků a představ. Vyberte si dekor, barvu, výšku a tvar oplocení a užijte si pocit bezpečí a soukromí, které vám betonové oplocení poskytne.

Odchylky v rozměrech jednotlivých desek v toleranci 5-7 mm a rovněž pórovitost desek jsou způsobené technologií ruční výroby a nejsou tedy důvodem k reklamaci díla.